ODLUKA O KRITERIJIMA I NAČINU FINANCIRANJA TROŠKOVA JAVNOG PRIJEVOZA UČENIKA ZA ŠK. GOD. 2017./18.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja nastavlja u školskoj godini 2017./2018. s programom financiranja troškova javnog prijevoza redovitih učenika srednjih škola.

U privitku ove obavijesti nalaze se Odluka MZO u kojoj se navode načini ostvarivanje prava na prijevoz. Odluku možete pročitati OVDJE.

Molimo učenike i roditelje da se jave u Školu (administrativnom tehničaru) radi pomoći oko ispunjavanja obrazaca i dostavljanja potrebnih podataka.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 3. 9. 2017.