Nagrade školi

EUROPSKI TJEDAN MOBILNOSTI

U četvrtak, 21.9.2017. sudjelovali smo na obilježavanju Europskog tjedna mobilnosti u Domu za starije Trešnjevka. Sudjelovali su domaćini, štićenici Dnevnog centra za rehabilitaciju djece i mladeži Mali dom, djeca iz Dječjeg vrtića Montessori, i mi. Odlično smo se zabavili uz prigodni zabavni i sportski program. Pokazali smo da su vježbanje i zdrav život važani bez obzira na godine, a suživot malih, mladih i starijih osoba važan za svaku generaciju. Druženje smo završili šetnjom oko Doma za starije Trešnjevka te tako obilježili Svjetski dan Alzheimerove bolesti.

objavio: Željka Vidović   datum: 22. 9. 2017.