4. LJETNE IGRE SPECIJALNE OLIMPIJADE

22. – 24. rujna 2017. sudjelovali smo na 4. ljetnim igrama Specijalne olimpijade Hrvatske koje su se održale na Policijskoj akademiji i u dvorani „Vinko Bek“ u Kušlanovoj ulici. Na igrama je sudjelovalo 25 ekipa iz cijele Hrvatske. Naši učenici su se natjecali u združenoj odbojci i pikadu. Odbojkaši su osvojili treće mjesto, dok je Stjepan Harapin u pikadu osvojio četvrto mjesto. Čestitamo našim sportašima!

Odbojku su igrali: Jasmin Bobarić, Stjepan Harapin, Valentina Radelić, Patricija Perić, Nikolina Markušić i Rosalinda Avdula.

Floorball za ekipu "Luč" su igrali naši učenici: Josip Mirenić, Alberto Pužar, Dominik Mišljenović i Memsut Husejni.

U pikadu se natjecao Stjepan Harapin.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 24. 9. 2017.