DAN ZAHVALNOSTI I SLOBODNIH AKTIVNOSTI

U petak, 6.listopada 2017. obilježili smo Dan zahvalnosti za plodove zemlje i Dan slobodnih aktivnosti. Učenici i profesori su predstavili sve slobodne aktivnosti koje se nude u školi kako bi se učenici mogli odlučiti za onu koja im se najviše sviđa. Dramska družina i školski zbor svojim izvedbama su nas podsjetili koliko je važno biti zahvalan na plodovima zemlje kojima se hranimo. Za kraj smo svi zajedno uživali u slatkim i slanim proizvodima kako bi učenicima posvjestili važnost zajedničkog blagovanja.

objavio: Željka Vidović   datum: 9. 10. 2017.