Nagrade školi

DAN ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE

U petak, 5.10.2018. obilježili smo Dan zahvalnosti za plodove zemlje, Dan kruha i Dan izvannastavnih aktivnosti. Naši nastavnici i učenici već drugu godinu uče o ekologiji, "zelenoj" ekonomiji i "zelenim" poslovima u sklopu ERASMUS+ projekta GrEAT. Uz tradicionalno predstavljanje izvannastavnih aktivnosti, održali smo i eko akciju pod nazivom EKO DŽEMix. Ovom akcijom bili smo dio 12.tjedna cjeloživotnog učenja. Cilje je bila ekološka proizvodnja džemova od različitog voća. U suradnji s korisnicama Doma za starije osobe Trešnjevka, učenici su pod budnim okom nastavnika kuhali džem, radili štrudlu od jabuka i vafle. Sve to, zajedno s kolačima, pizzom i čajem koje su napravili ostali učenici te polaznici OOS-a i PSP-a, stavili smo na stol i zajedno blagovali. Na priredbi su nastupile dramska i plesna družina i školski zbor. Voditelji izvannastavnih aktivnosti pozvali su učenike da se pridruže onoj grupi koja im se najviše sviđa. Cijeli događaj je snimila ekipa Laudato TV čiji prilog možete pogledati OVDJE.

objavio: Željka Vidović   datum: 12. 10. 2018.

UPISI 2018./2019.