Nagrade školi

TEČAJ PRVE POMOĆI U NOVOM VINODOLSKOM 2018.

U terminu od 14.-16.studenog 2018. devet učenica naše škole sudjelovalo je na naprednom tečaju pružanja prve pomoći u Domu Crvenog križa u Novom Vinodolskom. Uz još trinaest redovnih srednjih škola usvajali su teoretska i praktična znanja iz područja pružanja prve pomoći te će naučeno imati prilike prezentirati na natjecanju u pružanju prve pomoći, koje će se tijekom ožujka 2019. godine održati u Zagrebu. Čestitke svim učenicama na zainteresiranosti i disciplini tijekom trodnevnog tečaja.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 16. 11. 2018.

UPISI 2018./2019.