BOŽIĆNA HUMANITARNA AKCIJA

Srednja škola - Centar za odgoj i obrazovanje i ove godine provodi humanitarnu akciju "Jedan poklon za jedan osmijeh" kojom nastojimo kao djelatnici škole prikupiti male božićne poklone za svakog učenika. Želja nam je da svaka obitelj naših prijatelja, kumova, susjeda, župljana, poznanika koja je u mogućnosti izradi mali poklon paket u koji može dodati svoju čestitku, omotati ga, označiti M/Ž ako je namijenjen za određen spol. Naše učenike najviše raduju slatkiši, školski pribor, kapa, šal, kozmetika, šalica, božićni ukrasi, čarape... Možete potaknuti svoje članove obitelji ili poslovne kolege da vam se pridruže i tako proširiti osmijehe naših učenika i nas djelatnika koji ćemo s radošću sve darove uručiti učenicima na božićnoj priredbi u školi. Klikom na sliku pogledajte letak akcije.

Hvala svima koji će se uključiti u našu akciju!

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 22. 11. 2018.