Nagrade školi

SUDJELOVANJE U NACIONALNOJ AKCIJI „PODUZETNI ZA BOŽIĆ“

15. prosinca 2018.  smo sudjelovali na 8. nacionalnoj akciji „Poduzetni za Božić" koja se provodi u sklopu projekta „Mi poduzetnici".
Pokrovitelji projekta su Hrvatski sabor, Ministarstvo znanosti i obrazovanja i grad Zagreb. Nositelj projekta je Udruga Poduzetni sa partnerima Caritasom zagrebačke nadbiskupije i Obrazovnom Grupom Zrinski, a generalni sponzor je Školska Knjiga.
Naglasak u projektu stavljen je na socijalno poduzetništvo, a cilj je suradnja na promicanju poduzetnosti i poduzetničkog duha, dobrovoljno ulaganje vremena, truda, znanja i vještina za dobrobit drugih te razvijanje svijesti o društveno odgovornom djelovanju.
Naša škola i učenička zadruga DAR-MAR su se uključili u ovu nacionalnu akciju kako bi kroz humanitarni rad prikupili sredstva za potrebite učenike.

Zahvaljujemo organizatoru na pozivu te se nadamo daljnjoj uspješnoj suradnju ubuduće!

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 15. 12. 2018.

UPISI 2018./2019.