ŠKOLSKO NATJECANJE ZA UČENIKE POMOĆNE CVJEĆARE

U našoj školi je po prvi puta održano školsko natjecanje za učenike pomoćne cvjećare. Natjecanje je održano na temelju smjernica i pravila za organizaciju i provedbu WorldSkills Croatia i Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih.

Natjecanju je pristupilo dvanaest natjecatelja u šest timova na poslovima ukrašavanja prostora cvjetnom posudom te izradim ukrasnog vjenčića za Valentinovo. Moramo istaknuti da su uz pomoć mentora i organizacijskog povjerenstva učenici izrazito kvalitetno pristupili svim povjerenim zadatcima. Istakli su se u svim radnim operacijama sadnje, ukrašavanja i aranžiranja na zadovoljstvo prosudbenog povjerenstva.

Nadamo se da će najbolje plasirani postići još bolje rezultate na državom natjecanju. Čestitamo svim sudionicima uz poruku da su pokazali kvalitetno znanje i vještine!

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 16. 1. 2019.