DAN RUŽIČASTIH MAJICA 2019.

28. veljače 2019. obilježili smo Dan ružičastih majica, poznatiji kao Pink Shirt Day. To je  program prevencije vršnjačkog nasilja. Tim povodom obukli smo ružičaste majice kao podrška djeci, žrtvama vršnjačkog nasilja i igrali grupnu igru putem aplikacije Goosechase gdje je trebalo odgovoriti na pitanja, snimiti video i fotografije s tekstovima koji su bili postavljeni po školi, a sve na temu sprečavanja vršnjačkog nasilja.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 28. 2. 2019.