"SLANO I SLATKO" - NATJECANJE POMOĆNIH KUHARA I SLASTIČARA U BJELOVARU

15. travnja 2019. dvije učenice naše škole posjetile su Turističko-ugostiteljsku i prehrambenu školu u Bjelovaru, gdje se održavalo natjecanje pomoćnih kuhara i slastičara pod nazivom „Slano i slatko“. Učenice su sudjelovale kao promatrači, dok je radni instruktor Hrvoje Knežević bio član povjerenstva za ocjenjivanje učeničkih radova.

Učenici su pokazali svoje vještine u pripremi slanih i slatkih jela i visoku razinu znanja u prigotovljavanju jela.

Ovo nam je vrlo važno iskustvo jer želimo pokazati da su i naši učenici vođeni kvalitetnim nastavnicima sposobni sudjelovati na ovakvoj manifestaciji.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 17. 4. 2019.