ZAVRŠNA KONFERENCIJA ERASMUS+ GREAT PROJEKTA I PROJEKTNI PETAK

U petak, 10.svibnja 2019. u našoj školi održano je puno različitih aktivnosti. Glavni događaj bila je Završna konferencija ERASMUS+ Great project_Green Education for Active Talents. Na konferenciji je sudjelovalo 50-ak nastavnika iz srednjih škola iz Hrvatske, poslodavaca, stručnjaka iz udruga koji su imali priliku čuti više o ovom EU projektu koji se provodi u našoj školi. Osim samog predstavljanja projekta, čuli smo i predavanja o inovacijama s područja zelene ekonomije i zelenih poslova. U isto vrijeme su se održavale i radionice za 30-ak učenika iz drugih srednjih škola koji su upoznati s temom održivog razvoja, a učenici naše škole su u sklopu „projektnog petka“ ima li radionice na temu ekologije.

Kako nam je bilo, možete vidjeti na fotografijama.
Veselimo se i idućem ovakvom događaju koji služi kao prilika za učenje i povezivanje nastavnika i učenika iz različitih škola!

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 13. 5. 2019.