DAN ŠKOLE 2019.

22. svibnja 2019. smo obilježili  Dan škole. Sportaši su svoje snage odmjerili u nogometu, štafetnom trčanju, stolnom tenisu i potezanju konopa. Talentirani glumci i plesači  pripremili su divnu predstavu. Ravnateljica je podijelila pohvalnice brojim učenicima za njihovo znanje, zalaganje, kreativnost i spretnost. Pohvalnice i nagrade su dobili najbolji sportaši, naj-pomagači, pobjednici nagradnog natječaja „Zašto sam zavolio školu?“, sudionici Državnog natjecanja pomoćnih cvjećara i Smotre radova učenika s teškoćama, sudionici projekta GrEAT, zadrugari, dramska skupina, plesna skupina, učenik koji je sakupio najviše plastičnih čepova i mnogi drugi.

Oprostili smo se od naših dragih maturanata kojima je danas zadnji dan nastave.

Dragi maturanti, hvala što ste bili dio ove svečanosti i tri godine važan dio naše škole. Sretno svima!

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 23. 5. 2019.