JAVNI POZIV PRIPADNICIMA ROMSKE NACIONALNE MANJINE

Ministarstvo znanosti i obrazovanja raspisalo je Javni poziv polaznicima prvih razreda srednjih škola pripadnicima romske nacionalne manjine za školsku godinu 2019./2020.

Iznimno, prijaviti se mogu i učenici viših razreda srednjih škola koji ranije nisu ostvarili pravo na stipendiju.

Rok prijave na Javni poziv je 11. studenoga 2019.

Napominjemo kako, uz učenika, obrazac za prijavu popunjava i školska ustanova u koju je učenik upisan.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 11. 10. 2019.