EMISIJA NA RADIO MARIJI

Dragi učenici, roditelji i prijatelji naše škole,

Poslušajte u nedjelju, 27. listopada 2019. u 16 sat na Radio Mariji emisiju Nadom nošeni koju uređuje i vodi profesorica Jasenka Šebečić.

Tema: Novi programi, projekti i aktivnosti planirani u SS-CZOO u školskoj godini 2019/2020.

Predstavljanje novog rehabilitacijskog programa: terapija pokretom i plesom - prof. Senka Poljak, razgovor s prof. Marijom Fridl Grosicki jednom od 510 najboljih i nagrađenih odgojno-obrazovnih djelatnika u Republici Hrvatskoj.

Intervjui učenika donose osvrte učenika prvih razreda na početak školovanja u srednjoj školi te učenika drugih i trećih razreda na očekivanja u ovoj školskoj godini kao i savjete za uspješno školovanje.

Gosti: pedagoginja prof. Tamara Štimac, prof. Senka Poljak, prof. Marija Fridl Grosicki, učenici 1.A, 2.A, 3.B,F,H razreda.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 25. 10. 2019.