VAŽNA OBAVIJEST!

Poštovani,

sukladno objavi o prekidu nastave i stručne prakse od ponedjeljka, 16.3.2020. u svim osnovnim i srednjim školama na dva tjedna, obavještavamo sve učenike da ostanu kod kuće.

Učenici će za vrijeme neodržavanja nastave i stručne prakse biti u kontaktu sa svojim razrednicima putem oformljenih grupa te putem maila i društvenih mreža. Nastavnici stručne prakse će također biti povezani sa svojim učenicima na mrežnim mjestima. Učenici su dobili i materijale za samostalan rad, a iste ćemo slati i elektroničkim putem.  Nastavne sadržaje tehnologije zanimanja će učenici moći pratiti putem youtube kanala.

Upućujemo sve roditelje da kontinuirano prate objave na web stranici te da se za sve nejasnoće obrate razrednicima na njihove mailove ili ravnateljici na dana.baftiri@ss-czoio.hr.

objavio: Željka Vidović   datum: 13. 3. 2020.