OBUSTAVA NEPOSREDNOG RADA S KORISNICIMA

Na temelju Odluke o organizaciji rada tijela državne uprave za vrijeme trajanja epidemije bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2 od 19. ožujka 2020. u Školi će se odvijati samo nužni i neodgodivi poslovi. OBUSTAVA NEPOSREDNOG RADA S KORISNICIMA ZA VRIJEME TRAJANJA EPIDEMIJE

Nije dozvoljen ulazak u zgradu strankama i korisnicima obzirom na mogućnost širenja zaraze. Molimo korisnike da nam se za upite obraćaju se mailom info@ss-czoio.hr ili ravnateljici na dana.baftiri@ss-czoio.hr  te telefonom 091/3643210 u vremenu od 8-14 sati kako bi dobili uputu o daljnjem rješavanju predmeta.

Ravnateljica, mr.sc. Đana Baftiri

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 20. 3. 2020.