Ukupno: 192803

EMISIJA NA RADIO MARIJI

Dragi učenici, roditelji i prijatelji naše škole,

u nedjelju, 22. ožujka 2020.  od 13.00 poslušajte Radio Mariju i emisiju „Škola za život“ iz ciklusa emisija „Nadom nošeni“. U njoj će biti riječi o događajima u našoj školi od prethodne emisije pa da polovice ovog mjeseca. U emisiji razgovaramo s g. Mirjanom Mikulec iz IN dizajna i s našom ravnateljicom, prof. Đanom Baftiri o uređenju dnevnog boravka u našoj školi. Treći dio emisije je govor o aktualnostima vezanim za nastavu na daljinu.

Za vas vodi i emisiju priprema vjeroučitelj Vinko Jelušić.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 20. 3. 2020.