UPISI U PRVI RAZRED 27. I 28. SRPNJA 2020.

Učenici koji su u ljetnom upisnom roku stekli pravo upisa u prvi razred naše škole, trebaju izvršiti postupak upisa i dostavu dokumentacije u školu.

Termini upisa i dostave dokumenata  :

Ponedjeljak  27. srpnja 2020. od 12 do 18 sati

Utorak  28. srpnja 2020. od 8 do 14 sati.

Dokumenti potrebni za upis:

• Rješenje nadležnoga ureda državne uprave/Gradskoga ureda za obrazovanje Grada Zagreba o primjerenom programu odgoja i obrazovanja u osnovnoj školi
  • Stručno mišljenje službe za profesionalno usmjeravanje Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje o sposobnostima i motivaciji za najmanje tri/pet primjerenih obrazovnih programa
  • Svjedodžba 8. razreda
  • Ispunjena i potpisana (roditelj i učenik) upisnica dostupnu na mrežnoj stranici  www.upisi.hr
  • Nalaz i mišljenje Prvostupanjskog tijela vještačenja i/ili zadnji nalaz timske obrade (ukoliko posjedujete)

Ukoliko niste u mogućnosti  doći osobno u školu, skenirani ili fotografirani dokumenti mogu se poslati  27. ili 28. srpnja 2020. na e-mail adrese:

tamara.stimac@ss-czoio.hr

ili

prijava@ss-czoio.hr

Napomena za slanje dokumentacije  elektroničkom poštom (e-mailom):

• Svi podatci na dokumentima moraju  biti jasno vidljivi.
  • Na upisnici upisati  sve  podatke koji nedostaju. Obvezno upisati kontakt telefone.
  • Na upisnici naznačiti koji izborni predmet učenik/ca želi upisati. Učenik/ca može birati između vjeronauka i etike.
  • U e-mail poruci naznačiti želi li učenik/ca pohađati fakultativnu nastavu domaćinstva. Nastavni predmet Domaćinstvo nije obvezan, ali može biti izbor učenika/ce.
  • Ukoliko će se učenik/ca uključiti u Produženi  stručni postupak molimo Vas da i to naznačite u poruci. Više o Produženom stručnom postupku (PSP) možete pročitati na poveznici: http://www.ss-centar-odgojiobrazovanje-zg.skole.hr/psp
  • Dokumentacija poslana elektroničkom poštom,  mora se u papirnatom obliku dostaviti u školu prvi dan nastave, 7.rujna 2020.

objavio: Tamara Štimac   datum: 20. 7. 2020.