PRIJAVE I UPISI U PRVI RAZRED U JESENSKOM ROKU

Kandidati s teškoćama u razvoju koji u ljetnom upisnom roku nisu ostvarili pravo upisa, a žele iskoristiti mogućnost zasebnog preliminarnog rangiranja u jesenskom upisnom roku u obrazovne programe u kojima je ostalo slobodnih mjesta, trebaju se javiti uredu državne uprave u županiji, odnosno Gradskome uredu za obrazovanje Grada Zagreba .

• Učenici se javljaju  uredima državne uprave u županiji odnosno Gradskome uredu za obrazovanje, kulturu i sport Grada Zagreba od 17. do 19.8.2020. te iskazuju svoj odabir liste prioriteta redom kako bi željeli upisati obrazovne programe
  • 21. kolovoza 2020.  kandidati se rangiraju sukladno navedenim listama prioriteta.

Učenici koji su temeljem prijava u jesenskom roku ostvarili pravo upisa u prvi razred u našoj  školi, javljaju se u školu radi ostvarivanja navedenog prava u sljedećem terminu:

SRIJEDA , 2. RUJNA 2020. U VREMENU OD 8.00  DO 14.00

Prilikom upisa u školu je potrebno dostaviti sljedeće dokumente:

• Rješenje nadležnoga ureda državne uprave/Gradskoga ureda za obrazovanje Grada Zagreba o primjerenom programu obrazovanja u osnovnoj školi
  • Stručno mišljenje službe za profesionalno usmjeravanje Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje o sposobnostima i motivaciji za najmanje tri/pet primjerenih obrazovnih programa
  • Svjedodžbu 8. razreda
  • Ispunjenu i potpisanu (roditelj i učenik) upisnicu dostupnu na mrežnoj stranici  www.upisi.hr
  • Nalaz i mišljenje Prvostupanjskog tijela vještačenja i/ili zadnji nalaz timske obrade (ukoliko posjedujete)

objavio: Tamara Štimac   datum: 11. 8. 2020.