RADIONICE ZA RODITELJE

Poštovani roditelji,

u sklopu projekta Zdravo odrastanje, naš partner Centar Sirius održat će 5 besplatnih online radionica za roditelje. Termine i teme radionica možete provjeriti na letku u prilogu. Ako ste zainteresirani za sudjelovanje na radionicama, prijavite se putem poveznice: https://forms.gle/GwtznmunU1JsHfmz6 kako bismo Vam mogli poslati link za uključivanje na webinar.

Webinar će se provoditi putem platforme Zoom. U prilogu su i  vrlo jednostavne upute kako koristiti Zoom platformu za slučaj da se još niste susreli s njom.

Priloženi dokumenti:
Zdravo_odrastanje_-_letak.png (317.28 KB)
Upute_za_prijavu_na_webinar.pdf (194.35 KB)

objavio: Tamara Štimac   datum: 26. 10. 2020.