EUROPSKI TJEDAN STRUKOVNOG OBRAZOVANJA 9.-13.11.2020.

I ove godine naša je škola sudjelovala u Tjednu strukovnog obrazovanja, u sklopu projekta INSERTA 21 ( Breaking barriers with the insertion of young people with the intellectual disabilities in the working world of the 21st century).

Naši učenici, pomoćni cvjećari izrađivali su cvjetne aranžmane tijekom obavljanja prakse na Agronomskom fakultetu. Izradili su prekrasne aranžmane od različitih vrsta zelenila, plodova jeseni i cvijeća, a ukrasili su ih proizvodom školske Zadruge – anđelima od gline. Osim anđela, u Zadruzi su izrađeni i križići – svjećnjaci, koji mogu poslužiti kao ukras u unutarnjem prostoru.

Na ovaj načina sudjelovali smo u Tjednu strukovnog obrazovanja, a projekt je ovaj Tjedan povezao s Danom svih Svetih koji se obilježava 1.11. te smo vještine naših učenika pokazali i drugima, koji su pohvalili sve što su izradili.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 19. 11. 2020.