EMISIJA NA RADIO MARIJI

Dragi učenici, roditelji i prijatelji naše škole,

u nedjelju, 22. studenog 2020. od 16.00 sati slušajte na Radio Mariji emisiju „Škola za život“ iz ciklusa emisija „Nadom nošeni“. Predstavit ćemo projekte u kojima je glavni nositelj ili partner naša škola.  Zadnji prilog emisije bit će o prvoj sjednici MŽSV-a za nastavnike u odgoju i obrazovanju učenika s teškoćama za strukovne kvalifikacije putem ZOOM aplikacije. U emisiji sudjeluju: Maja Postoglu, Tamara Berić-Blažić, Marija Fridl-Grosicki i Petra Međimorec-Grgurić.

Za vas vodi i emisiju priprema vjeroučitelj Vinko Jelušić.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 21. 11. 2020.