ZAVRŠETAK ERASMUS+ PROJEKTA

Svečano objavljujemo da je naš prvi Erasmus+ My work is my future priveden kraju. Ponosni smo što je kao ishod projekta nastala sjajna web stranica na kojoj možete pronaći besplatne video i slikovne upute korisne u radu s djecom s poremećajima iz autističnog spektra, kao i u radu s djecom kojoj je nužna vizualna podrška u usvajanju obrazovnih sadržaja ili životnih i socijalnih vještina. Slobodni ste posjetiti stranicu i koristiti dostupne materijale.​ https://myworkismyfuture.eu/hr/

Također, izdali smo brošuru s preporukama za postupanje s djecom s intelektualnim teškoćama korištenjem slikovnih uputa, a temeljenima na iskustvima dobre prakse rada projektnih partnera. Slobodni ste besplatno preuzeti i koristiti brošuru koju također možete pronaći na stranici projekta.

Vaš Erasmus+ tim!

objavio: Željka Vidović   datum: 15. 9. 2017.