Nagrade školi

IZ TAME U SVJETLOST

Dana 11. listopada 2017., gosp. Boris Smajić je na poziv prof. Nenada Palića svjedočio učenicima trećih razreda o svom životnom putu. B.Smajić rođen je u obitelji u kojoj je nasilje bilo vrlo prisutno. I sam je vrlo rano postao nasilan i bio je jedan od najopasnijih delikvenata u kvartu. Nakon smrti nekoliko prijatelja počeo je sve više preispitivati svoj život i uz pomoć jednog prijatelja - svećenika našao je put do Krista i izašao iz tame u svjetlost. Danas je praktični vjernik i otac četvero djece. Učenici su s velikim zanimanjem pratili njegovu životnu priču.

objavio: Željka Vidović   datum: 16. 10. 2017.

UPISI 2018./2019.