Nagrade školi

ZELENA ČISTKA VAS POZIVA DA PRUŽITE SVOJU RUKU ZA ČIŠĆI SVIJET!

Dragi učenici,
pozivamo vas da se pridružite globalnoj akciji čišćenja okoliša Let's do it! World! u petak 14.9.2018. u 12 sati. Ova akcija isti će dan okupiti čak 150 zemalja oko pozitivnog cilja - čistog svijeta. Taj dan dođite u sportskoj odjeći i obući! Čistiti ćemo okoliš škole. Donesite plastične boce, čepove i baterije koje ćemo pravilno odložiti u predviđene spremnike. Vaše sudjelovanje je od velike važnosti jer ste vi budući naraštaji koji trebaju aktivno sudjelovati u očuvanju okoliša. Ponosno sudjelujmo u najvećoj svjetskoj akciji čišćenja okoliša!

Vaš eko tim škole

objavio: Željka Vidović   datum: 11. 9. 2018.

UPISI 2018./2019.

U IZRADI!