Školska knjigovežnica

Dana 17. studenog 2001. u školi je osnovana školska radionica – knjigovežnica gdje se učenici osposobljavaju za zanimanje pomoćni knjigoveža. Školska knjigovežnica opremljena je osnovnim alatima i strojevima grafičke dorade. Ovdje učenici izrađuju: bilježnice, notese, kutijice za papire, vrećice, okvire za slike. Knjigovežnica surađuje sa zadrugom, dramskom družinom i novinarskom skupinom; bilo da se koriste knjigoveški proizvodi kao dio scenografije za dramsku družinu, bilo kao blokovi za bilješke mladih novinara ili kao bilježnice i blokovi koje finalno  ukrašavaju zadrugari i učenici radnog osposobljavanja.

Svake godine na prodajnim izložbama koje se organiziraju u sklopu školske zadruge, a sve povodom blagdana i raznih aktivnosti i knjigovežnica predstavlja svoje uratke.

Image and video hosting by TinyPic

Ugostiteljski praktikum

Dana 18. svibnja 2018. svečano smo otvorili ugostiteljski praktikum za učenike  koji se školuju u zanimanjima pomoćni konobar i pomoćni kuhar i slastičar. Učenici će početi s praktičnom nastavom u novim prostorima početkom školske godine 2018./19. Praktikum je opremljen modernom ugostiteljskom opremom, a  financiran je sredstvima Grada Zagreba. Izgradnja i opremanje ovog praktikuma koje smo uspješno priveli kraju značajno će poboljšati uvjete za izvođenje praktične nastave u ugostiteljskim zanimanjima u kojima se školuje najveći broj učenika škole.