Učenička zadruga "DAR-MAR"

UČENIČKA ZADRUGA „DAR-MAR“ NA BISTRIČKOM ADVENTU

U nedjelju 16.12.2018. učenička zadruga „Dar-Mar“ je sudjelovala na Adventu u Mariji Bistrici. Na izložbenom štandu smo prikupljali sredstva za potrebite učenike i poboljšanje odgojno-obrazovnog standarda te daljnji rad zadruge. Zahvaljujemo učenicima i roditeljima koji su unatoč hladnoći u pratnji dviju profesorica uspješno prezentirali Školu.

Zahvaljujemo općini Marija Bistrica na besplatnom izložbenom prostoru te se nadamo daljnjoj uspješnoj suradnju ubuduće!

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 16. 12. 2018.