Učenička zadruga "DAR-MAR"

XI. SMOTRA UČENIČKIH ZADRUGA GRADA ZAGREBA

Osnovna škola Granešina bila je domaćin ovogodišnje XI.Smotre učeničkih zadruga Grada Zagreba koja je održana 26. travnja 2013. Na smotri je sudjelovalo 24 zadruga iz osnovnih i srednjih škola te centara.

Tema ovogodišnje prezentacije naše zadruge „Dar-mar“ bila je TREŠNJA kao Trešnjevka i naša škola na Trešnjevci, prezentirana kroz prošlost i nastanak Trešnjevke.

Radovi školske knjigovežnice i sekcije gline na temu trešnje krasili su naš štand i plijenili znatiželjne poglede ostalih učesnika.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 20. 5. 2013.