Karitativna skupina

KARITATIVNA SKUPINA 2018./2019.

Naši učenici su i tijekom školske godine 2018./2019. iskazali veliko srce i spremnost pružiti ruku pomoći bližnjima u potrebi. U sklopu Caritasove inicijative "Za 1000 radosti" učenici su u svim razredima ponudili kupovinu narukvica po simboličnoj cijeni. Odaziv je bio odličan, a narukvica na ruci često viđen ukras među našim učenicima i nastavnicima. Prikupljenim sredstvima namjena je bila pomoći osobama u potrebi. Ponosni smo i na uspješno provedenu akciju "5 kuna za četiri sestre", akciju prikupljanja po pet kuna među učenicima, djelatnicima i roditeljima učenika. Prikupljenim novcem podržali smo 4 sestre, mlade djevojke s tužnom životnom pričom, u obnovi obiteljske kuće. O ovim i drugim humanitarnim aktivnostima naše škole tijekom protekle nastavne godine moći ćete više saznati u video filmu koji će uskoro biti dostupan. Još jednom smo pokazali veliko srce, zajedno se radovali pri planiranju i realiziranju karitativnog rada te potvrdili da smo "škola koja vraća osmijeh".

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 11. 7. 2019.