Nagrade školi

Video grupa

Video-sekcija je izvannastavna aktivnost u kojoj učenici snimaju i fotografiraju brojna školska i izvanškolska događanja tijekom nastavne godine. Od snimljenog materijala uče kako napraviti video-uradak te kako se služiti programima za izradu filmova. Učenici na ovoj aktivnosti imaju priliku razvijati nove vještine i znanja te realizirati svoje kreativne ideje.

Zajednički rad video-sekcije se, osim neposredno prije i nakon pojedine priredbe, odvija prema potrebi i dogovoru voditeljice s učenicima.

Marija Fridl - Grosicki, prof.

UPISI 2018./2019.

U IZRADI!