Nagrade školi

Ovaj mjesec: 1915
Događanja u i izvan knjižnice

NOĆ KNJIGE 2017.

Prošlogodišnji susret za Noć knjige je pokazao da srednjoškolci, osnovnoškolci i knjiga su odlična kombinacija za ugodno i zanimljivo druženje. Dvije knjižničarke, jedna iz OŠ Augusta Šenoe, a druga iz naše škole, pobrinule su se da i ove godine susret bude pun zanimljivosti i aktivnosti.

U utorak, 25.4.2017. učenici 2.A, profesorica B.Beus te učenici 4.D s učiteljicom Dianom Jurković i knjižničarke obilježili su Noć knjige u knjižnici Osnovne škole Augusta Šenoe. Na početku susreta smo pogledali video "10 razloga za čitanje". Zatim su nas domaćini oduševili svojim igrokazom „Šuma Striborova“. Zajedničkim sngama smo riješili kviz o I.B.Mažuranić i Šumi Striborovoj. Na kraju je svatko sebi napravio straničnik (engl.bookmarker) s motivima iz priče i logom Noći knjige te smo se družili uz sokove i grickalice.

U foto-galeriji pogledajte da je knjižnica vrlo zanimljivo mjesto gdje se događaju zanimljive stvari!

objavio: Željka Vidović   datum: 26. 4. 2017.

UPISI 2018./2019.