Nagrade školi

NAGRADA "OBOJI SVIJET ŠARENIM BOJAMA TOLERANCIJE"

Povodom Međunarodnog dana tolerancije i s ciljem podizanja svijesti, razvoja tolerancije, nenasilja te aktualnih problema današnje generacije mladih, kao i njihovih vizija budućnosti, Forum za slobodu odgoja organizirao je sedmu godinu zaredom natječaj „Oboji svijet šarenim bojama tolerancije“.

Memory ZAG, uradak učenika 2.B razreda, profesorica Marije Fridl-Grosicki i Andreje Mataković i instruktorice Anđelke Pavković osvojio je prvu nagradu u kateogoriji "Oboji svijet - inovacije".

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 15. 11. 2016.