Nastava

NASTAVA

Nastava se održava u dva turnusa: A i B turnus. Učenici jedan tjedan provode na nastavi, a drugi tjedan na stručnoj praksi.

Nastava se odvija kroz predmete: hrvatski jezik, matematika, tehnologija zanimanja, politika i gospodarstvo, etika i kultura, razredna zajednica, izborni predmet (vjeronauk ili etika).

Posebni programi za stjecanje kompetencija u aktivnostima svakodnevnog života i rada uz individualizirane postupke od 17 do 21 godine u svom programu sadrži sljedeće: komunikacija, izobrazba za izučavanje poslova, socijalizacija, upoznavanje škole i radne okoline, organizirano provođenje radnog vremena i briga o sebi.

:: opširnije ::

objavio: Željka Vidović  datum: 18. 1. 2013. 09:09