Ukupno: 192803
Praktična nastava

Praktična nastava organizirana je ovisno o zanimanju učenika. Jedan dio učenika uključuje se na praktičnu nastavu kod privatnih poslodavaca, u obrtničke radionice, srednje strukovne škole, učeničke i umirovljeničke domove, a učenici u zanimanju pomoćni knjigoveža, pomoćni kuhar i slastičar i pomoćni konobar praktičnu nastavu imaju u školskoj knjigovežnici.

U školi je velika važnost pridana praćenju napredovanja učenika na praktičnoj nastavi. Svakom učeniku dodijeljen je profesor-pratitelj koji redovito obilazi učenika na mjestu stručne prakse, prati njegov napredak, surađuje s radnim instruktorom i pravodobnim i učinkovitim djelovanjem omogućava razvoj i usvajanje radnih vještina bitnih za rad u zanimanju, kao i socijalizaciju na radnom mjestu u budućnosti.

Upute o praktičnoj nastavi za roditelje i učenike se nalaze OVDJE.