Teorijska nastava

Nastava se izvodi u dva turnusa, A i B koji se izmjenjuju u tjednima nastave i stručne prakse. Dakle, učenici su jedan tjedan na nastavi u školi, a sljedeći na praktičnoj nastavi na mjestu obavljanja stručne prakse.

Svaki turnus podijeljen je u dvije smjene: jutarnju i popodnevnu. Jutarnja smjena počinje u 8:00 sati, a popodnevna u 14:00 sati. U vremenu među smjenama organizirane su slobodne aktivnosti, a dijelom i izborna nastava etike i vjeronauka. Detaljan pregled rasporeda zvona možete pogledati ovdje.

Za nižu stručnu spremu školovanje traje tri godine, a za srednju stručnu spremu četiri godine.

Opis zanimanja pogledajte u rubrici PROGRAMI.