Nagrade školi

Zagreb, Zagorska 14

Tel. 36-43-437; 36-43-838

e-mail: info@ss-czoio.hr

Temeljem članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi u ( NN br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10 ispr., 90/11, 16/12, 86/12,  94/13, 152/14 i 7/17) Srednja škola – Centar za odgoj i obrazovanje Zagreb, Zagorska 14 raspisuje

ZA POPUNU RADNOG MJESTA

NASTAVNIK – PROF. DEFEKTOLOG/MAG. EDUKACIJSKE REHABILITACIJE  - 1 IZVRŠITELJ, RAD NA ODREĐENO PUNO RADNO VRIJEME

Uvjeti :

-sukladno članku 105. i 106. Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi i Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika u srednjem školstvu.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Pisane prijave s potrebnom dokumentacijom u roku od 8 dana od dana objavljivanja natječaja dostaviti na adresu:

Srednja škola – Centar za odgoj i obrazovanje, Zagorska 14, 10000 Zagreb u zatvorenoj omotnici s naznakom: „Prijava na natječaj za radno mjesto“.

Uz prijavu na natječaj  potrebno je priložiti:

-           životopis

-           diplomu

-           domovnicu i rodni list

-           uvjerenje da se protiv osobe ne vodi kazneni postupak za kaznena djela iz članka 106. st. 1. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ( ne starije od 6 mjeseci )

-           elektronički zapis HZMO

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti sve dokaze o pravu na koje se poziva.

Dokumentaciju slati u presliku, a nakon izbora, odnosno prije zasnivanja radnog odnosa izabrani kandidat  obvezan je dostaviti izvornike tražene dokumentacije.

Nepotpune i nepravodobno dostavljene prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

NAPOMENA: Natječaj traje od 20.  do 28. lipnja 2017. godine, a stupanje na rad  01. rujna 2017.

RAVNATELJICA

mr.sc. Đana Baftiri, prof. defektolog

objavio: Željka Vidović   datum: 21. 6. 2017.

UPISI 2018./2019.