Nagrade školi

Zagreb, Zagorska 14

Tel. 36-43-437; 36-43-838

e-mail: info@ss-czoio.hr

Na temelju članka 107.  Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi
(NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12 ,126/12-pročišćeni tekst, 94/13, 152/14, 07/17) – dalje u tekstu Zakona,  Srednja škola – Centar za odgoj i obrazovanje,  Zagreb, Zagorska 14  raspisuje

ZA POPUNU RADNIH MJESTA

1. NASTAVNIK – PROF. DEFEKTOLOG/ MAG. EDUKACIJSKE REHABILITACIJE  - 1 IZVRŠITELJ, RAD NA NEODREĐENO PUNO RADNO VRIJEME

2. STRUČNI SURADNIK SOCIJALNI PEDAGOG – 1 IZVRŠITELJ, RAD NA ODREĐENO PUNO RADNO VRIJEME

U V J E T I  N A T J E Č A J A

Kandidati trebaju ispunjavati uvjete  za zasnivanja radnog odnosa sukladno članku 105. Zakona i  Pravilnika o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika u srednjem školstvu ( NN 1/96 i 80/99)

Kandidati su  uz zamolbu dužni priložiti  sljedeću dokumentaciju:

- životopis

- dokaz o stečenoj stručnoj spremi

- domovnica i rodni list

- potvrdu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (potvrda/elektronički zapis o

radno pravnom statusu)

- uvjerenje da  se protiv osobe  ne vodi  kazneni postupak  za kaznena djela iz članka 106.   Zakona ( ne  starije od 6 mjeseci )

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu dužni su u prijavi pozvati se na to pravo i priložiti sve dokaze o tom statusu.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članova njihovih obitelji ( NN 121/17) na natječaj su dužni , osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze propisane člankom 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članova njihovih obitelji ( NN 121/17) – poveznica  na internet stranici  Ministarstva hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr/dokumenti/10  nalazi se dokument „Popis dokaza za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju“ .

Dokumentaciju slati u presliku, a nakon izbora, odnosno prije zasnivanja radnog odnosa izabrani kandidati obvezni su dostaviti izvornike tražene dokumentacije.

Zamolbe s odgovarajućom dokumentacijom dostaviti u roku 8 dana od dana objave natječaja na adresu škole s naznakom „natječaj za popunu radnih mjesta“.

Na natječaj se mogu ravnopravno javiti osobe oba spola.

Nepotpune i nepravodobno dostavljene  prijave  neće se razmatrati.

Obavijest o rezultatima natječaja biti će objavljena na mrežnim stranicama Škole.

Napomena: Natječaj traje od 08. do 16. veljače 2018.

mr.sc. Đana Baftiri, prof.

objavio: Željka Vidović   datum: 8. 2. 2018.

UPISI 2018./2019.

U IZRADI!