Natječaj - stručni suradnik psiholog pripravnik

N A T J E Č A J

za stjecanje prvog radnog iskustva/pripravništva ( provedba mjere “Stjecanje prvog radnog iskustva/pripravništva” ) na određeno ( 12 mjeseci ) puno radno vrijeme, novootvoreni poslovi – 1 izvršitelj (m/ž)

Za radno mjesto

• STRUČNOG SURADNIKA PSIHOLOGA PRIPRAVNIKA

Cijeli tekst natječaja možete pronaći OVDJE

Srednja škola

CENTAR ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE

Zagreb, Zagorska 14

Tel. 36-43-437; 36-43-838

e-mail: info@ss-czoio.hr

Na temelju članka 107.  Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi
(NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12 ,126/12-pročišćeni tekst, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18 i 64/20) – dalje u tekstu Zakona,  Srednja škola – Centar za odgoj i obrazovanje,  Zagreb, Zagorska 14  raspisuje

N A T J E Č A J

Za radno mjesto

• STRUČNOG SURADNIKA PSIHOLOGA PRIPRAVNIKA

Uvjeti: prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi
(NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12 ,126/12-pročišćeni tekst, 94/13, 152/14, 07/17,68/18 i 64/20)

Uz vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj potrebno je priložiti:

- životopis

- presliku diplome, odnosno dokaz o stečenoj stručnoj spremi

- presliku domovnice

- potvrdu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (potvrda/elektronički zapis o  radno pravnom statusu)

- uvjerenje da  se protiv osobe  ne vodi  kazneni postupak  za kaznena djela iz članka 106.   Zakona ( ne  starije od 30 dana )

Natječaj se odnosi na prijam pripravnika kroz mjeru HZZ-a “Stjecanje prvog radnog iskustva/pripravništva/”.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu dužni su u prijavi pozvati se na to pravo i priložiti sve dokaze o tom statusu, te ostvaruju prednost u odnosu na druge kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članova njihovih obitelji ( NN 121/17) na natječaj su dužni, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze propisane člankom 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članova njihovih obitelji ( NN 121/17) – poveznica  na internet stranici  Ministarstva hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje//Popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju.pdf

Dokumentaciju slati u presliku, a nakon izbora, odnosno prije zasnivanja radnog odnosa izabrani kandidat obvezan je dostaviti izvornike tražene dokumentacije.

Kandidatom se smatra osoba koja podnese pravodobnu i potpunu prijavu i ispunjava uvjete javnog natječaja.

Kandidat prijavom na natječaj daje privolu za obradu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim prilozima odnosno ispravama za potrebe provedbe natječajnog postupka sukladno važećim propisima o zaštiti osobnih podataka.

Sukladno odredbama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Srednjoj školi-Centru za odgoj i obrazovanje koji je objavljen na web stranici Škole provest će se selekcijski postupak s kandidatima koji ispunjavanju formalne uvjete natječaja. Lista kandidata koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja bit će objavljena na mrežnoj stranici Škole najkasnije 3 dana prije dana određenog za provođenje selekcijskog postupka. Kandidati se neće posebno pozivati te ukoliko ne pristupe selekcijskom postupku smatrat će se da su odustali od prijava na natječaj.

Zamolbe s odgovarajućom dokumentacijom dostaviti u roku 8 dana od dana objave natječaja na adresu škole s naznakom „natječaj za popunu radnih mjesta“.

Na natječaj se mogu ravnopravno javiti osobe oba spola.

Nepotpune i nepravodobno dostavljene  prijave  neće se razmatrati.

Obavijest o rezultatima natječaja biti će objavljena na mrežnim stranicama Škole.

Napomena: Natječaj traje od 22. do 30. listopada  2020. godine.

mr.sc. Đana Baftiri, prof.

objavio: Maja Postoglu   datum: 22. 10. 2020.