Ovaj mjesec: 3107
Atletika

DAN ŠKOLE 2017.

19. svibnja 2017. obilježili smo Dan škole i Dan otvorenih vrata. Sportaši su svoje snage odmjerili u nogometu, štafetnom trčanju, stolnom tenisu i potezanju konopa.

U štafetnom trčanju (M) najbolja je bila ekipa : Branko Lončar,  Dominik Mišljenović, Kristijan Čekolj i Mihajel Jelenić. Drugo mjesto su osvojili: Tomislav Mužar, Ilija Ognjenović, Jurica Kuleš i Branko Preložnjak. Treći su bili: Ilija Pavić, Stjepan Harapin, Dario Horvat i Mihael Koić.

U štafetnom trčanju (Ž) najbrže su bile: Iva Rihter, Julija Barišić, Elizabeta Gašparović i Marija Petek. Drugo mjesto su osvojile: Barbara Šorman, Marija Ratešić, Tea Muhar i Ivana Jozić.

:: opširnije ::

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 22. 5. 2017. 16:29

PRVENSTVO HRVATSKE U ATLETICI ZA OSOBE S INVALIDITETOM

13. svibnja 2017. naši učenici su sudjelovali na pojedinačnom i ekipnom Prvenstvu Hrvatske u atletici za osobe s invaliditetom koje je održano u Varaždinu.  U organizaciji AKOSI AGRAM sudjelovalo je 7 naših učenika i postigli su odlične rezultate koje možete vidjeti klikom na "opširnije".

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 15. 5. 2017. 13:16

DRŽAVNO PRVENSTVO ŠKOLSKIH SPORTSKIH DRUŠTAVA 2017.

Učenici naše škole sudjelovali su od 7. do 9. svibnja 2017. na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava koje je održano u Poreču. Matija Mulavdić osvojio je srebrnu medalju u skoku u dalj. Čestitamo!

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 9. 5. 2017. 17:11

ATLETSKI DVORANSKI MITING - BRATISLAVA 2016.

Atletičari naše škole u pratnji prof. Sanje Prah sudjelovali su od 15. – 16. prosinca 2016. na atletskom dvoranskom mitingu u Bratislavi. Put i smještaj bio je pod okriljem „AGRAM“-a, Atletskog kluba osoba s invaliditetom.  U vbrlo jakoj konkurenciji Branko Lončar osvojio je zlato na 60 metara, Martin Šmajgl srebro na 60 metara, Mario Kišak srebro na 400 metara i Dominik Mišljenović srebro na 200 metara. Čestitamo!

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 21. 12. 2016. 00:23

1. PULSKI ATLETSKI MITING 2016.

U dane, 11. i 12. travnja 2016. godine, održan je 1. pulski atletski miting u združenoj atletici koji bi već slijedeće godine trebao postati tradicionalan. Učenici naše škole nastupili su na natjecanju i to sa velikim uspjehom koji će biti teško ponoviti. Jurica Kuleš osvojio je 1. mjesto u svojoj skupini trkača na 100 m, dok je David Fabijanić ponovio isto u utrci na 60 m. U ženskoj konkurenciji također su osvojene dvije zlatne medalje i to; Magdalena Rebrović na 100 m i Valentina Strabić na 60 m. Čestitke natjecateljima na velikom sportskom uspjehu i uzornom vladanju, kao i organizatoru natjecanja na odlično organiziranom sportskom događaju.

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 14. 4. 2016. 18:24

DRŽAVNO PRVENSTVO - POREČ 2015.

Na Državnom prvenstvu koje je održano od 3. - 5. svibnja 2015. u Poreču naši učenici su osvojili srebrnu i brončanu medalju.

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 5. 5. 2015. 23:55

1. LJETNE IGRE SPECIJALNE OLIMPIJADE HRVATSKE

Na 1. Ljetnim igrama Specijalne olimpijade održanim u Zagrebu od 16-18. svibnja 2014. učenici Dubravko Blagec i Kristijan Čižmek osvojili su zlatne medalje u skoku u dalj sa zaletom, dok je u utrci na 100 metara Kristijan oosvojio srebrnu medalju, a Dubravko je bio peti. Čestitamo!

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 19. 5. 2014. 17:16

DRŽAVNO PRVENSTVO ŠKOLSKIH SPORTSKIH DRUŠTAVA REPUBLIKE HRVATSKE 2014.

Od 4.- 6. svibnja 2014. održano je Prvenstvo ŠSD u Poreču na kojemu su sudjelovali naši učenici Štefica Pekčec, Kristijan Čižmek, Tomislav Pinter, Robert Modrić i Dubravko Blagec. Odlikovani 1 zlatnom medaljom za skok u dalj zaletom i 1 srebrnom medaljom  u trci na 400 metara učenici su prezentirali s uspjehom našu školu. U suncem okupanom Poreču osim natjecanja dobro smo se zabavili, upoznali natjecatelje iz ostalih županija, a razgledali smo i sam grad Poreč i Pulu.

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 19. 5. 2014. 17:10

DAN ŠKOLE- NATJECANJE U ŠTAFETNOM TRČANJU

Povodom Dana škole, 17. svibnja održano je natjecanje u štafetnom trčanju. U ženskoj konkurenciji pobijedila je ekipa u sastavu:

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 20. 5. 2013. 12:58

DRŽAVNO PRVENSTVO U ATLETICI - POREČ 2O13.

Državno prvenstvo Školskih športskih klubova u organizaciji Hrvatskog školskog športskog saveza i ove godine održano je u Poreču od 03.-05.05 2013. Sudjelovalo je 29 OŠ i Centara natječući se u više disciplina. Naši učenici natjecali su se u atletici, trčanje na 100 i 400 metara i skoku u dalj iz zaleta. U velikoj konkurenciji osvojili su dva treća mjesta. Broncu za trčanje na 100 m žene, osvojila je Monja Gollner i broncu za skok u dalj zaletom, osvojila je Davorka Šoštarić. Čestitamo svim učesnicima!

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 20. 5. 2013. 12:56