Ukupno: 95140
Ovaj mjesec: 1811
Floorball

PRVENSTVO HRVATSKE U FLOORBALLU 2017.

10. listopada 2017. godine na Zagrebačkom velesajmu održano je tradicionalno Prvenstvo Hrvatske u floorballu. U najjačoj jakosnoj skupini ekipa našeg Centra u dvije izuzetno neizvjesne i zanimljive utakmice osvojila je drugo mjesto. Čestitke natjecateljima na dobroj igri i sportskom ponašanju.

:: opširnije ::

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 10. 10. 2017. 21:13

4. MEMORIJALNI TURNIR U FLOORBALLU - DUGO SELO 2017.

20. svibnja 2017.  održan je 4. memorijalni turnir Joseph Thomas Rukavina u floorballu. Naši učenici su osvojili drugo mjesto. Čestitamo!

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 22. 5. 2017. 15:50

ZIMSKE IGRE SPECIJALNE OLIMPIJADE - AUSTRIJA 2017.

Učenici naše škole sudjelovali su na Zimskim igrama Specijalne olimpijade u Austriji i osvojili su brončanu medalju. U floorball timu koji nas je predstavljao u Austriji  bili su sadašnji i bivši učenici naše škole: Marko Zdešić, Mihajel Jelenić, Mario Pavić, Kristijan Čižmek, Mario Kišak, Goran Omerović, Branko Lončar i Neven Lončarek.

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 29. 3. 2017. 23:06

PRVENSTVO HRVATSKE U FLOORBALLU 2016.

12. listopada 2016. na Zagrebačkom velesajmu je održano prvenstvo Hrvatske u floorballu. Reprezentacija naše škole zauzela je treće mjesto u najjačoj jakosnoj skupini.

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 12. 10. 2016. 16:24

3. LJETNE IGRE SPECIJALNE OLIMPIJADE HRVATSKE

Na 3. Ljetnim igrama Specijalne olimpijade koje su se održale od 30. rujna do 2. listopada 2016. na Kineziološkom fakultetu u Zagrebu reprezentacija naše škole osvojila je srebrne medalje.

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 2. 10. 2016. 22:58

FLOORBALL - TURNIR J. RUKAVINA 2016.

Dana, 21.svibnja 2016. godine održan je 3. Memorijalni floorball turnir Jospeh T. Rukavina, na kojem je nastupila i ekipa našeg srednjoškolskog Centra. Turnir se održava u čast gosp. Rukavine, koji je svojom donacijom pomogao pokretanju floorball sporta u Hrvatskoj pod okriljem Specijalne olimpijade Hrvatske. Ekipa naše Škole nastupila je u najjačoj jakosnoj skupini i u konkurenciji ekipe UZIPOP-a i Centra Tuškanac, osvojila drugo mjesto. Čestitke organizatoru turnira, Športskom društvu Specijalnih športova Luč i svim učesnicima na turniru na fer i sportskoj borbi, te ugodnom druženju prije i poslije utakmica.

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 21. 5. 2016. 17:44

FLOORBALL NA FJM 2016.

17. svibnja 2016. naši učenici su se predstavili na Festivalu jednakih mogućnosti s floorballom. Igrali su združeno s polaznicima Policijske akademije.

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 21. 5. 2016. 17:41

FLOORBALL - ŠKOFJA LOKA 2016.

Mario Kišak, Kristijan Čižmek i Karlo Fotović su učenici našeg srednjoškolskog Centra koji su dana, 2. veljače 2016. godine nastupili za Specijalnu floorball reprezentaciju Hrvatske, koja je u Sloveniji - Škofja Loka, odigrala egzibicionu utakmicu protiv odgovarajuće reprezentacije Slovenije i pobjedila sa 4:0.
Utakmica je odigrana u pauzama kvalifikacijskog turnira za Europsko prvenstvo u floorballu A - reprezentacija: Slovenije, Norveške, Italije i Srbije.

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 2. 2. 2016. 23:19

PRVENSTVO HRVATSKE U FLOORBALLU 2015.

Dana, 14. prosinca 2015. godine na Zagrebačkom velesajmu održano je 2. Prvenstvo Hrvatske u floorballu. Prvenstvo je organizirao Centar za odgoj i obrazovanje Tuškanac zajedno s Udrugom UZIPOP, a pod pokroviteljstvom Specijalne olimpijade Hrvatske. Mi smo upravo s organizatorima Prvenstva bili smješteni u 1. jakosnu skupinu, gdje smo uz jednu pobjedu i jedan poraz zbog nešto lošije gol-razlike na kraju zauzeli 3. mjesto.

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 14. 12. 2015. 23:10

PRVENSTVO HRVATSKE U FLOORBALL-u

Dana, 9. listopada 2014. godine s početkom u 10.00 sati, održano je 1. Prvenstvo Hrvatske u floorballu. Prvenstvo je odigrano u organizaciji Centra za odgoj i obrazovanje Prekrižje i Udruge UZIPOP, a igralo se u dvorani in-line hokej kluba Kune na Zagrebačkom Velesajmu. Ekipa naše škole igrala je u najjačoj jakosnoj skupini i u konkurenciji Doma za djecu i mladež Tuškanac i Udruge UZIPOP, nakon uzbudljivih i neizvjesnih utakmica zauzela treće mjesto.

objavio: Željka Vidović  datum: 10. 11. 2014. 17:11

TURNIR U FLOORBALL-u

Dana, 01. srpnja 2014. godine u Zaprešiću odigran je 1. Memorijalni turnir "Joseph Rukavina" u floorballu, sportu koji će ubuduće biti dio zimskog programa Specijalne olimpijade Hrvatske.

Za nas je taj turnir bio značajan i zbog činjenice da smo po prvi puta nastupili na turniru iz navedenog sporta, te odmah postigli zapažen uspjeh. Ekipa našeg Centra u sastavu: Luka Rajković II M, Valentino Brezovečki II L, Luka Šešlek II D , Kristijan Čižmek I M, Mario Kišak I L, te  Tomislav Pintar II E, u konkurenciji Prekrižja i Veliko srce 2- Koprivnica premoćno je osvojila 1. mjesto i na taj način dobila dodatni motiv i volju za treniranjem i daljnjim nastupima u ovom zanimljivom sportu.

objavio: Željka Vidović  datum: 10. 11. 2014. 17:09