Floorball

FLOORBALL - TURNIR J. RUKAVINA 2016.

Dana, 21.svibnja 2016. godine održan je 3. Memorijalni floorball turnir Jospeh T. Rukavina, na kojem je nastupila i ekipa našeg srednjoškolskog Centra. Turnir se održava u čast gosp. Rukavine, koji je svojom donacijom pomogao pokretanju floorball sporta u Hrvatskoj pod okriljem Specijalne olimpijade Hrvatske. Ekipa naše Škole nastupila je u najjačoj jakosnoj skupini i u konkurenciji ekipe UZIPOP-a i Centra Tuškanac, osvojila drugo mjesto. Čestitke organizatoru turnira, Športskom društvu Specijalnih športova Luč i svim učesnicima na turniru na fer i sportskoj borbi, te ugodnom druženju prije i poslije utakmica.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 21. 5. 2016.