Floorball

PRVENSTVO HRVATSKE U FLOORBALLU 2017.

10. listopada 2017. godine na Zagrebačkom velesajmu održano je tradicionalno Prvenstvo Hrvatske u floorballu. U najjačoj jakosnoj skupini ekipa našeg Centra u dvije izuzetno neizvjesne i zanimljive utakmice osvojila je drugo mjesto. Čestitke natjecateljima na dobroj igri i sportskom ponašanju.

Na natjecanju su nastupili i učenici našeg Centra: Dominik Mišljenović, Tena Flikač Vasiljević, Stjepan i Josip Mirenić, Alberto Pužar, Antun Plazibat, Tin Broz i Mario Kišak.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 10. 10. 2017.