Floorball

FLOORBALL - ŠKOFJA LOKA 2016.

Mario Kišak, Kristijan Čižmek i Karlo Fotović su učenici našeg srednjoškolskog Centra koji su dana, 2. veljače 2016. godine nastupili za Specijalnu floorball reprezentaciju Hrvatske, koja je u Sloveniji - Škofja Loka, odigrala egzibicionu utakmicu protiv odgovarajuće reprezentacije Slovenije i pobjedila sa 4:0.
Utakmica je odigrana u pauzama kvalifikacijskog turnira za Europsko prvenstvo u floorballu A - reprezentacija: Slovenije, Norveške, Italije i Srbije.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 2. 2. 2016.