Ukupno: 88667
Ovaj mjesec: 3107
Kuglanje

PRVENSTVO HRVATSKE U KUGLANJU 2016.

5. i 6. travnja 2016. sudjelovali smo na Prvenstvu Hrvatske u kuglanju. Nastupilo je šest naših učenika i svi su postigli odlične rezultate. Zvonimir Marinac osvojio je prvo mjesto, Antonija Šarić i Mirjana Škrinjug Gradiški drugo mjesto, Antonela Filko četvrto mjesto, Matea Abaz i Mario Kišak peto mjesto.

:: opširnije ::

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 6. 4. 2016. 17:11

PRVENSTVO HRVATSKE U BOWLINGU

Učenici naše škole sudjelovali su 25. i 26. ožujka 2015. na Prvenstvu Hrvatske u bowlingu za osobe s IT, koje je održano u Bowling Clubu Green Gold. U vrlo jakoj konkurenciji osvojili su dvije srebrne, jednu brončanu medalju i jedno šesto mjesto.

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 22. 5. 2015. 13:30

1. LJETNE IGRE SPECIJALNE OLIMPIJADE HRVATSKE

Na 1. Ljetnim igrama Specijalne olimpijade naš učenik Tomislav Pintar natjecao se u kuglanju.

U pojedinačnoj kunkurenciji osvojio je brončanu medalju, dok je u združenom kuglanju s Doroteom Lukačević - partnerom osvojio 4.mjesto.