Ukupno: 237424
Ovaj mjesec: 684
Kuglanje

PRVENSTVO HRVATSKE U KUGLANJU 2019.

26. i 27. studenog 2019. naši učenici su sudjelovali na Prvenstvu Hrvatske u kuglanju koje se održalo u Zaprešiću.  U vrlo jakoj konkurenciji su postigli odlične rezultate. Martina M. je osvojila zlatnu medalju, Monika S. brončanu, dok su Paula B. i Ivana M. završile na četvrtom mjestu.

:: opširnije ::

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 28. 11. 2019. 12:40

PRVENSTVO HRVATSKE U BOWLINGU 2019.

16. i 17. travnja 2019. učenice naše škole sudjelovale su na Prvenstvu Hrvatske u bowlingu za osobe s intelektualnim teškoćama u organizaciji Športskog društva Specijalni športovi „Luč“, pod pokroviteljstvom Specijalne olimpijade Hrvatske.

Behara i Tea su osvojile zlatne medalje, Adrijana i Sandra srebrne, a Martina i Silvana su završile na petom mjestu. Čestitamo!!!

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 17. 4. 2019. 16:52

PRVENSTVO HRVATSKE U KUGLANJU 2018.

27. i 28. studenog 2018. naši učenici su sudjelovali na Prvenstvu Hrvatske u kuglanju koje se održalo u Zaprešiću.  U vrlo jakoj konkurenciji su osvojili odlične rezultate. Patricija P., 2.B, Jozefina Ć., 2.B i Arijan J., 1. E osvojili su srebrne medalje u svojim jakosnim skupinama, Nikolina M., 2.B je osvojila brončanu medalju, dok su Karlo R., 3.M i Monika Đ., 2.B  bili peti su svojim skupinama.

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 8. 12. 2018. 18:27

PRVENSTVO HRVATSKE U BOWLINGU 2018.

27. i 28. ožujka 2018. učenici naše škole sudjelovali su na Prvenstvu Hrvatske u bowlingu za osobe s intelektualnim teškoćama. Natjecanje je organiziralo Športsko društvo Specijalni športovi "Luč" pod pokroviteljstvom Specijalne olimpijade Hrvatske.  U vrlo jakoj konkurenciji Valentina je osvojila zlatnu medalju, Petar srebrnu, a Jelena je osvojila peto mjesto. Čestitamo!

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 28. 3. 2018. 21:20

PRVENSTVO HRVATSKE U KUGLANJU 2016.

5. i 6. travnja 2016. sudjelovali smo na Prvenstvu Hrvatske u kuglanju. Nastupilo je šest naših učenika i svi su postigli odlične rezultate. Zvonimir Marinac osvojio je prvo mjesto, Antonija Šarić i Mirjana Škrinjug Gradiški drugo mjesto, Antonela Filko četvrto mjesto, Matea Abaz i Mario Kišak peto mjesto.

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 6. 4. 2016. 17:11

PRVENSTVO HRVATSKE U BOWLINGU

Učenici naše škole sudjelovali su 25. i 26. ožujka 2015. na Prvenstvu Hrvatske u bowlingu za osobe s IT, koje je održano u Bowling Clubu Green Gold. U vrlo jakoj konkurenciji osvojili su dvije srebrne, jednu brončanu medalju i jedno šesto mjesto.

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 22. 5. 2015. 13:30

1. LJETNE IGRE SPECIJALNE OLIMPIJADE HRVATSKE

Na 1. Ljetnim igrama Specijalne olimpijade naš učenik Tomislav Pintar natjecao se u kuglanju.

U pojedinačnoj kunkurenciji osvojio je brončanu medalju, dok je u združenom kuglanju s Doroteom Lukačević - partnerom osvojio 4.mjesto.