Ukupno: 88347
Ovaj mjesec: 2787
Plivanje

DRŽAVNO PRVENSTVO ŠKOLSKIH SPORTSKIH DRUŠTAVA 2017.

Učenici naše škole sudjelovali su od 7. do 9. svibnja 2017. na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava koje je održano u Poreču. Marina Martinac osvojila je dvije zlatne medalje u plivanju (prsno i kraul).

:: opširnije ::

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 9. 5. 2017. 17:10

PRVENSTVO HRVATSKE U PLIVANJU 2016.

U Tuheljskim Toplicama na bazenu Termi Tuhelj 25. i 26. listopada 2016. održano je Prvenstvo Hrvatske u plivanju. Natjecanje je organiziralo Športsko društvo Specijalni športovi Luč po pravilima Specijalne olimpijade. Nakon uzbudljivih kvalifikacija i finala osvojili smo dvije zlatne medalje. Iva Richter osvojila je zlato na 25 metara prsno, a Marina Martinac na 25 metara leđno.

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 26. 10. 2016. 15:57

PRVENSTVO HRVATSKE U PLIVANJU 2015.

Učenici naše škole u pratnji profesorice Sanje Prah sudjelovali su na Prvenstvu Hrvatske u plivanju pod pokroviteljstvom Specijalne olimpijade Hrvatske, koje se održalo 20. i 21. listopada 2015. u Tuheljskim toplicama. Osvojili su jednu zlatnu i dvije brončane medalje.

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 13. 3. 2016. 22:41

PLIVANJE

Dana, 21. i 22. listopada 2014. godine u Tuheljskim toplicama održano je Državno prvenstvo u plivanju. Natjecanje su organizirali Centar za rehabilitaciju Stančić i Športsko društvo Luč pod pokroviteljstvom Specijalne olmpijade Hrvatske. Kao i niz godina ranije, na natjecanju je nastupila tročlana ekipa našeg srednjoškolskog Centra, koja je nakon kvalifikacijskih utrka prvog dana i finalnih utrka drugog dana natjecanja postigla zapažen uspjeh. Zlatnu medalju na 25 m - leđno osvojila je učenica Sara Muhar, brončanu medalju na 25 m - prsno osvojila je učenica Nikolina Žeravica, dok je učenik Ivan Nikolić u najbrojnijoj plivačkoj disciplini, na 25 m - slobodno osvojio četvrto mjesto. Čestitke svim učenicima na lijepim sportskim rezultatima i na uzornom ponašanju tijekom cijelog natjecanja.

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 23. 10. 2014. 08:14

PLIVANJE 2013.

24. i 25. listopada 2013. održano je u Tuheljskim Toplicama prvenstvo Hrvatske u plivanju pod pokroviteljstvom Specijalne olimpijade Hrvatske. Na natjecanju su sudjelovali učenici Dominik Krnić, Domagoj Krampač i Patrik Frančić te su s uspjehom prezentirali našu školu. Uz natjecanje  učenici su bili uključeni  u program FUNfitness, na kojem su uz testiranje dobili edukaciju o potrebi svakodnevnog vježbanja i podizanja vlastitih sposobnosti.                                                                                                                         Sanja Prah, prof.

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 14. 2. 2014. 09:39

PLIVANJE

4-5. listopada 2012.

Na državnom prvenstvu u plivanju u Tuheljskim toplicama naši učenici su postigli zapažene rezultate: