Ukupno: 95140
Ovaj mjesec: 1811
Skijanje

ZIMSKE IGRE SPECIJALNE OLIMPIJADE - AUSTRIJA 2017.

Učenici naše škole sudjelovali su na Zimskim igrama Specijalne olimpijade u Austriji i postigli su zapažene rezultate. Tomislav Mužar osvojio je zlatnu medalju u veleslalomu, Anamarija Pajur srebro u veleslalomu i Zvonimir Marinac broncu u slalomu.

U skijaškom trčanju Karlo Fotović je osvojio srebro na 1000 metara, Ilija Pavić broncu na 500 i na 1000 metara i Maja Horvat broncu na 500 metara.

:: opširnije ::

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 29. 3. 2017. 22:53

DRŽAVNO PRVENSTVO U ALPSKOM SKIJANJU 2017.

24. veljače 2017. sudjelovali smo na državnom prvenstvu Specijalne olimpijade u alpskom skijanju na Sljemenu, koje je organizirano u suradnji sa Zagrebačkim skijaškim savezom. Našu školu je predstavljao Stjepan Mirenić koji je u vrlo jakoj konkurenciji osvojio prvo mjesto. Osim Stjepana sudjelovali su Tomislav Mužar, Zvonimir Marinac i Anamarija Pajur. Oni su skijali za Centar za odgoj i obrazovanje Tuškanac i postigli su zapažene rezultate. Čestitamo!

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 24. 2. 2017. 16:05

DRŽAVNO PRVENSTVO U ALPSKOM SKIJANJU 2016.

Od 16. do 19. prosinca 2016. u austrijskom skijalištu Lachtalu održane su pripreme skijaške reprezentacije za Specijalne zimske olimpijske igre u Schladmingu 2017. i Državno prvenstvo u alpskom skijanju u organizaciji Specijalne olimpijade Hrvatske. Našu školu je predstavljao Stjepan Mirenić koji je osvojio srebrnu medalju. Za Centar za odgoj i obrazovanje Tuškanac na Državnom prvenstvu su nastupili naši učenici Zvonimir Marinac i Tomislav Mužar koji su osvojili zlatne medalje i Anamarija Pajur koja je osvojila brončanu medalju. Čestitamo!

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 20. 12. 2016. 06:22

PRVENSTVO HRVATSKE U ALPSKOM SKIJANJU ZA OSOBE S INTELEKTUALNIM TEŠKOĆAMA - SLJEME 2013.

Učenica Petra Šumonja, 2.C, osvojila je 14. ožujka 2013. drugo mjesto na prvenstvu Hrvatske u veleslalomu. Na natjecanju je sudjelovalo preko 20 natjecatelja iz cijele Hrvatske.  Čestitke na osvojenoj srebrnoj medalji!

U organizaciji Sportskog društva specijalnih sportova Stančić i pod pokroviteljstvom Specijalne olimpijade Hrvatske, a u suradnji sa Skijaškim savezom Hrvatske održano je prvenstvo na kojem je po prvi put sudjelovala i naša Škola.

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 16. 3. 2013. 09:47