E-twinning

BIG (and small) POSTCARDS

Nakon dobivene potvrde o upješno provedenom projektu naših učenika, hrabro smo se uključili u novi projekt E-twinning Europe koji se zove: "BIG (and small) POSTCARDS - show us your place of living - we can't wait to know YOU !!!" (Velike (i male) razglednice - pokaži nam svoje mjesto življenja - jedva čekamo upoznati te!!!)

Projekt se provodi na hrvatskom i engleskom jeziku, a cilj je poslati i skupiti što više razglednica svih zemalja sudionica. Razglednice su rezultat kreativnog rada naših učenika.
Veselimo se suradnji s Njemačkom, Slovačkom, Ukrajinom, Turskom, Poljskom, Španjolskom, Grčkom, Francuskom i ostalim državama sudionicama.
Rad naših učenika, vezan uz projekt nastavite pratiti na našoj Facebook stranici i ovdje.

objavio: Željka Vidović   datum: 1. 10. 2015.