Green Education for Active Talents

Posljednji projektni sastanak i Završna internacionalna konferencija projekta GrEAT – BOLOGNA, ITALIJA

Dvogodišnji projekt GrEAT koji se u našoj školi provodi od listopada 2017., polako privodimo kraju. U sklopu projekta 19.lipnja 2019. održana je Završna konferencija projekta u Bologni, u Italiji. Organizatori internacionalne konferencije su partnerske organizacije INEUROPA i ecoeco iz Bologne. Troje naših nastavnika koji su u projekt uključeni od samog početka, prisustvovalo je Završnoj konferenciji. Na Završnoj konferenciji sudionici su mogli čuti o zadovoljstvu učenika iz talijanskih škola uključivanjem u GrEAT projekt, o rezultatima projekta, o „zelenoj“ ekonomiji u Italiji. Dvije naše nastavnice su kroz predavanje predstavile perspektivu nastavnika uključenih u projekt GrEAT, na što smo osobito ponosni.

Nakon Završne konferencije, 20.lipnja održan je posljednji projektni sastanak na kojem su sudjelovali svi partneri i koordinatori projekta. Na sastanku su napravili rezime svih odrađenih projektnih aktivnosti, kao i plan za izvođenje preostalih aktivnosti projekta. Zaključak sa sastanka: iako je sam GrEAT projekt na kraju, sretni smo što smo razvili nova prijateljstva i stvorili nove mogućnosti za suradnjom u budućnosti.

objavio: Jana Tomić   datum: 28. 6. 2019.