My work is my future

2.PROJEKTNI SASTANAK U HRVATSKOJ

U sklopu Erasmus+ projekta My work is my future od 10. do 12.5.2016. održan je satanak u Zagrebu. Naša Škola bila je domaćin našim projektnim partnerima i gostima iz Slovačke, Rumunjske, Poljske, Turske i Velike Britanije. U vrlo ugodnoj i opuštenoj, ali radnoj atmosferi, pokazali smo im našu Školu i učenike, ali i naš grad. Razmjenjujući iskustva na dosadašnjem radu na projektu dogovorili smo teme za idući trening aktivnosti i susret u Turskoj. Projektni partneri zahvalili su svim djelatnicima Škole i učenicima na prekrasnom dočeku i programu za Dan otvorenih vrata.Puni dojmova i lijepih uspomena, ali i ideja za daljnji rad vratili su se kući, a nama svima poželjeli i dalje puno uspjeha u radu.

objavio: Tamara Berić Blažić   datum: 18. 5. 2016.